Zmiany czasem bywają ciężkie, ale na pewno są potrzebne! Wnoszą do naszego życia coś nowego, uczą cierpliwości, ale też czasem ułatwiają funkcjonowanie i wprowadzają ogrom możliwości! Takim czymś w ETO była zmiana głównej siedziby. Trochę to trwało, było zamieszanie, porządki, pełna organizacja aż w końcu – STAŁO SIĘ!

Po paru miesiącach użytkowania musimy przyznać, że to była potrzebna zmiana. Lektorzy są zadowoleni, że mają swoje miejsce, uczniowie cieszą się z przestrzeni i jasności pomieszczeń a nam pracuje się o niebo lepiej!

Sami zobaczcie co nasz nowy lokal na Placu Piłsudskiego w Oławie ma do zaoferowania!

  • Więcej jasnych, bardziej nowoczesnych sal lekcyjnych, w których nasi uczniowie mogą bez problemu się skupić na nauce:
  • Super przyjazną przestrzeń do nauki i zabaw dla najmłodszych. Dodatkowo też: miejsce na organizowanie warsztatów!
  • Nie moglibyśmy zapomnieć o centralnym punkcie naszego lokalu – centrum zarządzania tłumaczeniami i płatnościami: Recepcja!
  • Przytulną poczekalnie, gdzie można się zrelaksować, pobawić z dzieckiem, czy wyciszyć czytając książki z naszej biblioteczki oczekując na zajęcia:
  • Park, idealny na letnie zabawy, który jest jednocześnie pięknym widok z okien (szczególnie wiosną napawający nas pozytywną energią!)
  • Chcielibyśmy również pochwalić się małymi smaczkami dekoracyjnymi, dzięki którym wystrój nabiera charakteru 🙂

A także wiele innych udogodnień, które, żeby docenić, musicie zobaczyć na własne oczy!

Mamy nadzieję, że trochę udało się nam Was zaciekawić i zachęcić do skorzystania z naszych usług!

Liczymy też, że podobał się ten wirtualny spacer po naszych wnętrzach. Zapewniamy – zdjęcia nie oddają uroku tego miejsca 😉

Do zobaczenia!