O nas

sekretariat
Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?

Szkoła Językowa ETO została założona w 2002 roku w Oławie przez lektorkę i przede wszystkim pasjonatkę języka angielskiego. Duże doświadczenie, wiedza, pasja i optymizm pozwoliły na szybki rozwój firmy. Oprócz klienta indywidualnego rozpoczęliśmy obsługę lokalnych firm w zakresie szkoleń językowych oraz zainicjowaliśmy usługi związane z tłumaczeniami zwykłymi oraz przysięgłymi w niemalże wszystkich językach.

Obecnie logo ETO znane jest jako Szkoła Językowa z wyspecjalizowaną kadrą, wspaniałą atmosferą na zajęciach i rzeszą zadowolonych słuchaczy oraz Biuro Tłumaczeń oferujące wysoką jakość usług, wyróżniające się dużym doświadczeniem, profesjonalizmem, terminowością i bardzo dobrą obsługą klienta.

Obie działalności zostały docenione nie tylko przez klientów prywatnych ale również wiele firm z okolic Oławy i nie tylko. Od wielu lat utrzymujemy współpracę z tak dużymi firmami jak Autoliv, Essity, Electrolux, Roba, Atex, Eberspaecher , Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu czy też Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W obydwu dziedzinach firma ETO może pochwalić się pokaźnym portfolio referencji usatysfakcjonowanych klientów, darzących firmę dużym zaufaniem.

Nasza misja

Od początku istnienia misją Szkoły Językowej ETO jest pomoc wszystkim słuchaczom w przełamywaniu barier językowych, wparcie w każdym indywidualnym przypadku w zakresie rozwoju językowego i osiągania celów językowych.

Aby to osiągnąć stawiamy na indywidualne podejście do słuchacza, odpowiednio dobieramy lektorów i czuwamy nad rozwojem języka i zadowoleniem klienta przez cały proces nauki.

Oferujemy różnorodność językową. Proponujemy zajęcia z polskimi lektorami, ale również z obcokrajowcami, których  cechują zróżnicowane akcenty.

Dzięki naszym staraniom staliśmy się szkołą rozpoznawalną na oławskim rynku, a dzięki naszych słuchaczom zyskaliśmy spore i bezcenne doświadczenie.

Misją Biura Tłumaczeń jest wspieranie naszych klientów i pomoc poprzez wysokiej jakości usługi. Staramy się zapewnić kompleksową obsługę w dogodnym terminie.

przyglądnij się naszym rekomendacjom

Nasze referencje

separator_dark
eto_referencje_zut
eto_referencje_biotek
eto_referencje_uniwersytet
eto_referencje_uniwersytet
dlaczego warto nas wybrać

Nasze doświadczenie

separator_dark
0
Zadowolonych Studentów
0
Lektorów
0
Od tego roku istniejemy
0
Posiadanych oddziałów

Galeria ETO

separator_dark
dlaczego nas wybrać

Nasza kadra

separator_dark

Około 30 lektorów, którzy są profesjonalni i wyspecjalizowani. Nasza kadra składa się z młodych, ambitnych i zaangażowanych osób z indywidualny podejściem do klienta.

Nasza oferta

separator_dark
eto_tlumaczenia
Tłumaczenia

Tłumaczenia ustne oraz pisemne. Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w prawie wszystkich językach.

eto_kursy
Kursy językowe

Kursy językowe na najwyższym poziomie. Przyjazna atmosfera zajęć. Prowadzimy zajęcia grupowe, indywidualne i w duetach. Grupy do maksymalnie 8 osób. Indywidualne podejście do ucznia. Kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

eto_oferta_dla_firm
Oferta dla firm

Oferta profesjonalnych szkoleń z autorskim programem dla firm, tłumaczenia, audyty.

Opinie

Co nasi uczniowie mówią o nas

separator

Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, wspaniała kadra. 10/10.

Tomasz Chudziak

Polecam z czystym sumieniem! Wspaniała szkoła  

Jarosław Stupeń

Super szkoła. Polecam.

Kate Fow

Super szkoła, lektorzy świetnie uczą!! Polecam gorąco

Beti Kwiecińska

Świetna szkoła i obsługa 🙂 Bardzo pozytywna atmosfera 🙂

Adrian Fizek

Polecam wszystkim niezdecydowanym 🙂

Joanna Szczepanek

Młoda i przyjemna kadra.

Joanna Chrzanowska